banner-hazir-mutfak-banyo-karsiyaka-izmir

 

 

 

 

BART İNŞAAT Mutfak ve Banyo mobilya ürünleri yüksek kalite standartlarıyla İzmir’de mutfak dolap kapakları, hazır mutfak ve banyo mobilyaları üzerine hizmet vermektedir.

Mutfak ve Banyo dolap ve kapakları fonksiyonellik, estetik ve akılcı çözümlerin bir arada sunulduğu modüler sistemlerle, kullanıcı ihtiyaçları da dikkate alınarak üretilmektedir. Şakran Mimarlık Mutfak ekibi kaliteye önem verdiği kadar müşteri bütçesinide dikkate alarak mutfak ve Banyo mobilyalarını ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmaya özen göstermektedir.
Şakran Mimarlık, hazır mutfak ve Banyo Dolaplarının yanı sıra Ray Dolap, Laminant Parke, Amerikan Kapı gibi bir evin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Mutfaklarınız için modern mutfak dolapları modelleri ve klasik mutfak modelleri hakkında aşağıda yer alan mutfak modelleri galerimizde mutfak tasarımlarımızı inceleyerek  fikir sahibi olabilir yeni mutfağınız için kafanızda bir mutfak modeli oluşturabilirsiniz.

 

Mutfak alırken dikkat edilecek en önemli nokta mutfağın ihtiyaçlarınızı karşılamasıdır. Mutfak alırken dikkat edilecek diğer önemli husus, mutfağınızın eviniz için uygun ölçüde yapılmasını sağlamaktır. Bazı üreticiler ölçüsüz hazır mutfaklar satmaktadırlar. Bunlar hem kalite olarak düşük, hem de mutfağınıza tam oturmayan boyutlardadır. Ek modül eklemek istediğinizde böyle bir opsiyon sunamadıkları gibi, yüksek fiyattan ilave de yapabilirler. Mutfağı alacağınız firmanın güvenilir ve büyük bir firma olmasına özen gösteriniz. Atölye sistemi ile çalışan küçük üreticiler, ilerleyen zamanda ortaya çıkan problemleri çözmekte sıkıntı yaşayabilirler. Stoklu çalışmadıkları için malzeme ve aksesuarlarda meydana gelen problem ve ihtiyaçları temin edemeyebilirler. Size garanti sunamazlar. İhtiyacınız olduğunda firma kapanmış bile olabilir. Bu yüzden köklü ve oturmuş, markalaşmış firmaları tercih etmeniz, yıllar sonra bile olası sorunlarınızda çözüm alabilme olasılığınızı güçlendirir. Mutfağı almadan önce mutlaka neye benzediğini görmek amacıyla, mutfağın yapılacağı yerin ölçüsünü firmanın mimarı tarafından alınmasını; ve bu ölçülere ve isteklerinize göre dizaynının yapılmasını sağlayın. Buna göre ortaya çıkacak çizimi ve 3 boyutlu, gerçeğe en yakın resmini görüp, renkleri ve modüllerin uyumlarını karşılaştırıp, üretim öncesi size en uygun mutfağı sanal olarak kağıt üzerinde görerek kararınızı verin. Böylece, belki de beğenmeyeceğiniz bir mutfağa para ödemek zorunda kalmayabilirsiniz. Üstelik tüm bunlar için büyük firmalar bir ücret de talep etmeyeceklerdir. Mutfağınızın projesi tamamlandıktan sonra ödeme yapmadan önce firmanın şartlarını gözden geçiriniz. Ödeme kolaylıkları, garanti şartları ve teslim süresi gibi konuları karşılaştırınız.