OtelHayatımızın belirli bir döneminde tatil yapmak için iş organizasyonları ve toplantılar için yemek yiyebilmek için ya da başka amaçlar ile ziyaret edip konaklama yaptığımız otellerin seçiminde fiyatlarından sonra otelin tarzı ve görünümü bizleri etkilemektedir. Bu durumda seçim yaparken dikkatli olmak çok önemlidir. Seçim sırasında otelin konseptini göz önünde bulundurmak gerekebilir.

Otel dekorasyonları için genellikle farklı fikirler ortaya atılmıştır. Ancak ülkemizde en çok klasik modellerden oluşan konsept fikirler dikkat çekmektedir. 2014 yılı otel dekorasyonları için genel olarak yılın mobilya dekorasyon seçimlerini göz önünde bulundurmak çok önemlidir. Otel dekorasyonunda klasik bir konsept belirleyen otel sahipleri için oymalı ve kakmalı modeller büyük önem taşımaktadır. Bunların yanı sıra eskitme mobilya dediğimiz eski bir görünüm yaratmak için özel bir çaba sarf edilen mobilyalarda klasik mobilyayı tamamlayan en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

Otel dekorasyonları sırasında kullanılan klasik mobilyalardan oluşan malzemeler oteli hem daha sade hem de mobilyaların içeriğinden ve anlamından dolayı daha ihtişamlı bir hale dönüştürmektedir. Bununla birlikte klasik modeller dekorasyon itibari ile otellerin daha eski bir tarihe kavuşturulmasına neden olmaktadır.

Müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak, kendilerini evlerinde hissetmeleri için otel odalarınızın dekorasyonlarında öncelik olarak ev konforunu yaratmanız gerekir.Otel2

Klasik dokunuşlarla dekore ettiğiniz odalarınız, otel odası olmaktan ziyade müşterilerinize evinizdelermiş hissi verecek tasarımlar kullanabilirsiniz. Sıradan bir yatak veya dolap yerine, daha klasik tarzda tasarlanmış, kaliteli odalarınızın standartlarına uygun Osmanlı motiflerinin kullanıldığı lüks odalara sahip olabilirsiniz. Ayrıca oda dekorasyonun kullanılan mobilyalarımızın estetik ve sağlam olması bizim için son derece önemlidir. Çünkü misafirlerinizin gözünde A sınıfı bir otel olmanıza öncelik veririz. Otelinize özün tasarımlarımızla ziyaretçilerinizin konakladığı odalarnızda ihtişam ve zarafetin üst seviyelerde bulunduğu kaliteli bir tatil geçirmeleriniz isteriz.

Kalite ve şıklığın bir arada bulunuduğu odalarda, misafirlerinizin sağlığı açısından da kaliteli bir tasarım imkanıda sunmaktayız. Ürünlerimizin sağlam ve dayanıklı özellikleri sayensinde kolayca deforme olmayan mobilyalara sahip olacaksınız. Ayrıca köşeli mobilyalar yerine daha yumuşak hatlı mobilyalar tasarlamayı tercih ediyoruz çünkü darbelere karşı zararı en alt seviyelere düşürmeyi amaçlıyoruz.