BART MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  yapı sektöründe aşağıda belirtilen konularda faaliyet gösteren ve ilgili çalışmalar yapan bir kurumdur.

  • Anahtar Teslimi Endüstriyel Yapılar
  • Çelik Konstrüksiyon  
  • Soğuk Oda Panelleri ve Şoklama Odaları
  • Çatı ve Cephe Kaplamaları 
  • Mühendislik , Proje ve Müşavirlik hizmetleri

Bahsi geçen konular ile ilgili faaliyet alanları; endüstriyel sanayi yapıları ,soğuk hava depoları , hangarlar , garajlar , askeri yapılar , spor salonları , su depoları , alışveriş merkezleri , showroomlar ve tüm prefabrik yapılardır.

BART İNŞAAT yöneticileri , yapı sektöründeki yılların verdiği proje , şantiye ,  uygulama ve pazarlama tecrübelerini profesyonelleştirmiş , işlerini seven mesleklerine saygılı , deneyimli mühendisler ve mimarlar grubudur.

BART İNŞAAT yöneticileri işi yalnızca masa başında değil , her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek , ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanırlar.

Zamanlama ve teknik  uygulamanın proje yönetiminde önemi büyüktür. BART İNŞAAT, deneyimli uygulama ve proje koordinasyon kadrosu  yanında lojistik departmanı ile de endüstriyel projelerin anahtar teslimi taahhütlerini başarı ile yürütmektedir. Mühendislik hizmetleri , projeye özel uygulama detayları ve projenin diğer kalemleri ile entegrasyonu konularındaki önemin farkında olan BART İNŞAAT müşterilerine  bu alandaki deneyimlerini de sunmaktadır.

BART İNŞAAT, imzalayacağı anlaşmalarda satış aşamasına kadar müşterisini doğru yönlendirmeyi  ve bilgilendirmeyi esas almaktadır.Konu ile ilgili teknik bilgilerin yanı sıra ticari altyapı ve proje yönetiminde deneyimli personeli ile çalışmaktadır.

Bu vesile ile yukarıda belirttiğimiz branş konularımız ile ilgili proje ve yatırımlarınızda Türkiye ‘ nin her coğrafyasında sizlerle birlikte çalışmaktan kıvanç duyacağımızı belirtir , çalışmalarınızda  başarılar dileriz.

Saygılarımızla ,