Firmamız, 20 yılı aşkın birikimiyle her türlü sanayi yapısının tasarım, üretim, nakliye ve montajını gerçekleştirmektedir. Talep halinde Anahtar Teslim sanayi yapısı inşaatı da gerçekleştirmektedir. (bkz. Anahtar Teslim Projeler)

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, mühendislik ilkelerinden taviz vermeden, müşterimizin isteği doğrultusunda arakatlı/arakatsız, kreynli/kreynsiz sanayi yapılarının tasarım, üretim, nakliye ve montajını en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli biçimde gerçekleştirmekteyiz.

Tesisimizde bulunan öngerme teknolojisi, makas, oluk ve aşık elemanlarıyla büyük açıklıklar geçerek kolonların arasındaki mesafeyi arttırmayı, böylece sanayi yapısında kullanılabilir alanları maksimize etmeyi sağlar.

Sanayi yapıları, gıda, mobilya, giyim, ambalaj, bilişim, denizcilik, elektrik, elektronik, güvenlik gibi her türlü sektörlerde, üretim, montaj, ambalajlama, gibi hizmetlerin yapıldığı yerlerdir. Sanayi yapıları genellikle şehir merkezleri dışında oluşturulurken, şehir merkezi yakınlarında da olabilmektedir.

Birçok şehirde sanayi yapıları bir araya getirilerek organize sanayi bölgesi kurulmaktadır. Böylece daha planlı bir yerleşim ve daha hızlı hizmet verilmektedir.

BART İNŞAAT, çeşitli boy ve ölçülerde prefabrik sanayi yapıları hazırlamaktadır. Yapılan işin büyüklüğüne göre sanayi yapılarının büyüklüğü değişiklik göstermektedir. Prefabrik sanayi yapılarının diğer yapılara oranla önemli avantajları vardır. Demonte özelliği sayesinde prefabrik sanayi yapıları istenilen yere kolayca kurulabilmekte, farklı bir bölgeye kurulmak istendiğinde sökülüp yeni mekanda kurulabilmektedir.

BART İNŞAAT‘in hazırlamış olduğu prefabrik sanayi yapıları, betonarme yapılara oranla deprem gibi doğal afetlere daha dayanıklıdır. Birçok avantajına rağmen kurulum maliyetlerinin daha uygun olması, prefabrik sanayi yapılarına ilginin artmasına sebep olmaktadır.