Çelik konstrüksiyon ve çelik konstrüksiyon imalatı konularında yılların bilgi birikimi ve yapmış olduğumuz işlerin verdiği güven çerçevesinde siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çelik konstrüksiyon ev hizmetlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getiren firmamız kurulduğu günden günümüze bir çok projeye çözüm ortağı olarak destek vermiş tüm dünyada 500den fazla çelik konstrüksiyon projelerinde BART İNŞAAT olarak sorunsuz bir şekilde hizmet sunmuştur. Zbs Alfaçelik tüm üretim faaliyetini, Sakarya Hendek II. OSB`de bulunan, 30.000 m² açık alan üzerine kurulu 13.500 m² kapalı alana sahip Zeman Çelik (ZECEL) tesislerinde gerçekleştirmektedir. 2009 yılında yenilenen teknolojik makine parkı sayesinde, üretim otomasyonundaki işçilik payı azaltılmış, üretim standardı, kalitesi ve tesisin kapasitesi yükseltilmiştir. Avrupa’da birçok lider firmanın tercihi olan SIN Profiller artık günlük hayatımıza giriyor. Alışveriş merkezlerinde, çalıştığınız binalarda, fabrikalarda artık SIN kullanılacak. Farklı ülkelerde sayısız projelere imza atan SIN, ülkemizde yaygınlaştıkça, inşaat sektörü güvenlik ve kaliteye daha ekonomik yollardan ulaşabilecek.

Çelik Konstrüksiyon Kullanımının Avantajları :

» Çelik konstrüksiyon sistemler diğer alternatiflerine göre hem daha hafiftir hemde daha ekonomiktir.

» Galvanizli sacdan üretilebildiğinden, korozyon dayanımı yüksektir.

» Depreme karşı alınacak en büyük önlem binanın yükünü hafifletmektir.

» Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzeme olduğundan tercih sebebidir.

» Uygulanabilir bina yüksekliğinde optimum ağırlıklar

» Projesine göre imal edilen profiller, istenilen boyda, bağlantı delikleri açılmış olarak inşaat sahasına ulaştırılmaktadır.

» Yüksek taşıma kapasitesi, düşük dizayn yükü ile çelik büyük projelerdede kullanılmakta ve pratik çözümler sunmaktadır.

» Hızla değişen yaşam tarzımızın mekânlarımıza uyumu, çelik yapılarda daha kolay ve ekonomik olarak sağlanabilmektedir.

» Yapımcı ya da kullanıcı, malzemenin fiziksel özelliklerine müdahale edememektedir.

» Otomatik hızlı üretim ve kısa teslim süreleri avantajları ile öne çıkmaktadır.