Ön üretimli hafif prefabrik yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması ile prefabrik yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır.

Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte oması, bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır.

Prefabrik binalar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Fibercement levhalı panel sistem yapıların yüklemesi ve indirilmesi için vinç gerekmez. Fibercement bulonlu Tip bina ve Sac panel sistem binalarda vinç gerekmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dahil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı TSE belgeli ve çoğu ISO 9001 belgelidir. Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

Prefabrik yapılarda ve konteynerlerde dış cephe, iç cephe, tavan ve arakat döşemesinde kaplama malzemesi olarak kullandığımız fibercement levha/HEKIMBOARD marka çimento, silikat ve selüloz elyafdan oluşmuş olup, yüksek basınçta ve ısıda fırınlanarak üretilmektedir. Bu yöntemle levhanın ısı farklılıklarından ve iklim şartlarından deforme olması önlenmektedir.

 

Anahtar Teslim Kamplar: Anahtar Teslim İşçi Yerleşim Şehirleri, Anahtar Teslim İşçi Kampları, Anahtar Teslim Çalışma Kampları, Anahtar Teslim Askeri Kamplar, Anahtar Teslim Mülteci Kampları, Anahtar Teslim Acil Yerleşim Kampları, Yaşam Destek Kampları, Lojistik Destek Üssü, İstihkam Kampları, Başlangıç Kampları
Anahtar Teslim Endüstriyel Tesisler: Çelik Konstrüksiyon Sanayi Yapıları, Fabrika Binaları, Uçak Hangarları, Spor Salonları, Atölyeler, Depolar, Soğuk Odalar, Garajlar
Anahtar Teslim Sosyal Tesisler: Prefabrik evler ve yerleşim birimleri, Prefabrik Çelik Villalar, Oteller, Tatil Köyleri, Konaklama Binaları, yetişkin konaklamaları, çocuk konaklamaları, Prefabrik okul binaları, Öğrenci Yurdu Binaları, Kreşler, Anaokulları, Mobil Hastaneler, Prefabrik Hastaneler ve Klinikler, İlkyardım Evleri, Ofis ve Yönetim Binaları, Karakollar, Polis Okulları, Hapishaneler, Spor Salonları, GSM Kabinleri, Deprem evi